Questman

Jaký máte názor na moderní japonské či korejské umění?

K-pop, zpěvačky jako Kyary Pamyu Pamyu, PSYho, filmy jako Strange circus a jako celek šílené japonské reklamy? :P

Líbí se vám to, říká vám to něco nebo takové písničky radši hned vypínáte, televizi vyhazujete a plátno roztínáte ve dví? :D
Doplňuji:
BABYMETAL žeru :3 Nebo Vocaloid je taky fajn.
Mě se právě japonština krásně hodí k hudbě, to je takový melodický jazyk, narozdíl od korejštiny, která je dobrá zase do rapu.

Odpovědi
blackfag666

Takže ,
japonština se ve skladbách nedá poslouchat ,nehodí se to podle mě do hudby..
K-op ,babymetal apod… nevadí mi to ,jako Islám má Alláha tak Korea má k-op.
A anime? to mám rád!

Michálek1245

Je to hodně atypické a pro západního člověka možná hůře stravitelné. Líbí se mi prodej moderního umění od https://www.ga­lerieubetlemske­kaple.cz/prodej-soucasneho-a-moderniho-umeni/ , které se zaměřuje na západní umělce. Na druhou stranu ale současná japonská a korejská hudba, případně i obrazy jsou velmi specifické a pro někoho určitou výpovědní hodnotu mají. Ale to platí ostatně o všem moderním umění. :)