Anett.S

Jaký máte názor..

na osobu, která má často na „zábavách“ jakési.. „úlety“ (ovšem ne sex) a téměř pokaždé s někým jiným?

Nejlepší odpověď
badisko

no vzhledem k tomu ze lita po zabavach tak bych rek,, ze je nactileta a neco hleda chce si uzit ..ono se to casem ustali …tak bych zadne zavery s toho nevyvozoval …jenze je tady jedno …ale… tusi ten clovek ze tim muze druhejm ublizovat?..pokud to ten druhej nebude brat stejne jako ten dotycny ?…no a pokud se to nezmeni ani v dospelosti tak bych tohoto cloveka nesoudil …jen bych ho ve svem okoli moc nemusel …

Další odpovědi
Orange

Ať si má co chce, ale osobně bych se s ní nebavil..