david13

Jaký mám vybrat Photoshop?

Prosím o radu
Chci si z pár lidí vystřelit, ale je k tomu potřeba photoshop. Mám dvě fotky, jednu staženou z internetu a jednu kde jsem já. A obě fotky chci sloučit do jedné tak, že najednou budu stát například před Sochou Svobody, nebo Eiffelovou věží. Ale problém je v tom že nevím v jakém photoshopu bych toto mohl udělat. Zkoušel jsem to v Zoner Photo Studio, ale tam veškerá realita obrázku zmizela… Děkuji vám za odpověď.

Odpovědi
badisko

Hm …tak to je tezke …ani ne tak pro nas jako pra tebe ..pokud se tim nezabivas delsi dobu kazdej pozna ze je to podvrh …takze ti dam malou radu ani se nenamahej je to zbytecne …pouzivam zoner a je velice dobry ..a misto photoshopu zase Gimp ..ktery je stejne dobry jako photoshop jenze je zdarma …

mosoj

To vůbec není o PS ale o umu .

Quimby

Nemáš šanci, na to aby to vypadalo skutečně potřebuješ praxi, cit pro perspektivu a stíny.
A Photoshop ti v tom nepomůže, pokud se to chceš naučit, stáhni si třeba Gimp a zkus něco jednoduššího.

Kiti

Původně jsem ti ZPS chtěla doporučit, já ho mám a jsem plně spokojená :)