jirka F

jaký mám typ postavy? když je mi 15 mám uzká ramena vetší prsa silná stehna a velký zadek a jsem kluk

Odpovědi
Jikra

Jaký máš typ postavy nevím. Ale co vím zcela bezpečně, že pokud nechceš být přímo manekýn, tak to vůbec neřeš. Zatím jsi ještě ve stádiu kdy tvoje muskulatura teprve nabirá formu.
A jestli se ti figura náhodou věkem nesrovná, tak vůbec nevěš hlavu protože i s nepříliš sportovní figurou sa dá žit plnohodnotný život. A věř, že vím o čem mluvím. Ve finále nezáleží na tom jakou máš figuru ale na tom jaký jsi uvnitř
A můžu ti upozornit, že se s tím nepereš sám protože jsme tím prošli skoro všichni. Tedy mimo „narcisů“ samozřejmě. My starší víme dobře o koho jde.

anonym

Ač jsi kluk, máš ´dívčí´ postavu…
😉
Buď se s tím smiř – a nebo cvič… Cíleně – navštiv nejbližší kvalitní ´fitko´ a nech si doporučit cviky a změnu životosprávy.

Krakis

Jako holka… 🙂