dgfdgf

Jaký maj lidi důvody k nenávisti vůči Zemanovi? Jestli ho vy nemáte rádi, proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Nenávist a lidská blbost nepotřebuje mít důvody. Stačí jim jen slova někoho, kdo sleduje nějaké jiné cíle.

Další odpovědi
Kepler

Nedá se říci, že Zemana nenávidím, já se jen za něj stydím jako za prezidenta. Důvody jsem tady už párkrát uváděl: je prostořeký až sprostý, je to rusko-čínský vlezdoprdelka, plete se do politiky, což prezidentovi nepřísluší. Navíc je v rozporu se stanovisky vlády a naštěstí ho v zahraničí nikdo nebere vážně. To je jen můj názor, jiný jej za tyto vlastnosti klidně může obdivovat. Na to má každý právo.

jirka F

Nemůžu také říci že Zemana nenávidím jen se mě jeho chování jako prezidenta zdá zmatené a rozkolísané až povrchní.Ale jinak ho respektuji.

led

Skôr by ste túto otázku mali položiť pracovníkom médií. U opozičných politikov a ich skalných stúpencov je to jasné, tam sa pýtať nemusíte, ale…
veľa ľudí, aj keď si myslia, že majú svoj názor (záporný/kladný), vlastne majú prevzatý názor od médií, politikov a „politických sľubotechní“.
Ak mi 100 užívateľov sem napíšete prevrátený otáznik v logu tejto stránky nie je modrý, (možno) začnem váhať, či nemáte pravdu a ja zle vidím…

Rokio

Je to hulvát a kouká mu sláma z bot. Navíc se poměrně často chová nevhodně, když vystupuje na veřejnosti (např. korunovační klenoty).