Emily13

Jaký krém na hubnutí?

Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenosti s gelem ,krémem či něčím co by pomáhalo na hubnutí. Cvičím i zdravě jím ale to nestačí. Na liposukci nechci a brát nějaké prášky se mi nezdá jako dobrý nápad. Předem děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Krém na hubnutí je nesmysl. Pokud si myslíš, že se namažeš a zhubneš, tak tě zklamu, opravdu ne.

Funguje to na principu masáže, nikdo po tom ale nezhubne, jen se pokožka lépe prokrví a celulitida se pak tvoří méně. Nic ale nefunguje na 100%. Je to vrozená dispozice.

Pokud někdo cvičí a jí zdravě a přesto nehubne, tak je dobré poradit se s odborníkem, třeba děláte něco špatně.

Další odpovědi
Hlada

Krém na hubnutí je naprosto nesmyslná volovina. Nic takového neexistuje. Jestli trpíte morbidní obezitou nebo máte z tloušťky zdravotní potíže, navštivte lékaře. Jestli ne, neztrácejte čas a energii něčím, co není pro život důležité. Raději si posilte sebevědomí tím, co vás baví, k čemu máte předpoklady a kde budete mít úspěch.

mosoj

Jakýkoliv, pokud ho sníš alespoň 300 g denně.

Drap

Jakýkoli. Je to uplně jedno. Po řádném krému nezhubneš.

Lamalam

Libovolný, ale nefunguje žádný.