dust8

Jaký konkrétní android program opravdu a skutečně funguje pro psaní sms pomocí hlasu?

Odpovědi
aliendrone

Divný dotaz, PROČ bych měl na to používat (instalovat) nějakou appku? Stačí hlasové služby Goolge, teda…, když umíš mluvit spisovně a dostatečně zřetelně artikulovat. Také s nadávkami to má problém, ale pro naprostou většinu běžných účelů je to dostatečně vyhovující.

Ne že by si to neporadilo s nespisovným tvarem (upraví ho do spisovné formy) nebo s nadávkou (vyhvězdičkuje), ale tam už je riziko chyby větší. Ovšem pokud jsi mistr huhňologie, tak tam ti nepomůže ani externí appka, myslím. 😄