adamvosvrda1

Jaký kečup je nejkvalitnější?

Dobrý den,
zajímalo by mě jaký kečup je podle vás nejkvalitnější a pro naše tělo nejzdravější?

Nejlepší odpověď
anonym

Doma vyrobený, bezpochyby!

Další odpovědi
marci1

Souhlasím s „barbakanem“-domácí: Jinak možná lze koupit „Kand Tomato ketchup sladký“. Obsahuje trochu více rajčat, než ostatní prodávané kečupy. 🙂
http://www.bran­dnooz.cz/produc­ts/kand-tomato-ketchup-sladky
Vyhrál test kečupů, více ve zdroji:
„Má absolutně nejvyšší obsah prospěšných karotenoidů, ale zároveň i rajčat, ze kterých je vyroben. Těch je v něm dokonce ještě více, než deklaruje na obalu, a normu na výběrové, extra kečupy ještě překračuje. Není chemicky konzervovaný a nepatří k nejdražším.“ 🙂
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/381605-test-kecupu-drazsi-nemusi-byt-lepsi.html

quentos

„Nejzdravější“?! Žádný kečup není zdravý, protože každý kečup působí kyselinotvorně. Jinak viz barbakan.

zjentek

Celkem kvalitně se cítím po kečupech Spak.

Marci1: nejde o to, kolik je v kečupu rajčat. Může být kečup ze 100% rajčat, v kterých nejsou rajčata ..něco jako když v čínským česneku není česnek anebo když v žen-šenu není žen-šen a v aloe není aloe ;)

atlas

Kand