Jaký kancelářský balík použít do Android?

Kámoš by chtěl nějaký, ale má problém i s počítačovou angličtinou. Nikdy nedělal s PC a pořídil si tablet. Dal bych mu tam Kingsoft Office Multilang, je v cz. Jsou i jiné alternativy. Nestačí čtení, potřebuje i psát, takže texťák by mu stačil. Jenže chci, aby se naučil pracovat s kancelářským balíkem, aspoň základy. To samé je s mailem. Trochu v tom zaspal, asi 50 let. S vestavěným mailem jsem mu už píchl.
Jde taky o jeho věk a je pomalejší na myšlení, zapamatování. O IT se vůbec nezajímá, takže i bezpečí na netu, maily, instalace apk apod. Plno věcí jsem mu už řekl, ale má hrozně špatný pamatovák na tyhle věci.
-
Opravdu jen v češtině nebo mu mám udělat jednoduchý slovníček počítačové angličtiny (menu).

Odpovědi
anonym

http://www.ic­tmanazer.cz/2012/06/­kingsoft-office-kancelarsky-balik-pro-android-zdarma/

anonym

Jagur, kdyby si četl, nedáš mi odkaz na samý soft, který mám v textu.