Drap

Jáký jste kuchař, či kuchařka ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/grafika/2012/01/2­0/jste-dobra-kucharka-otestujte-se/#utm_medium=sty­lebox&utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_content=posi­tion-2

Nejlepší odpověď
anonym

Plný počet,ale na bourbon jsem se musela zeptat ,já jsem slivovicová …:D

Další odpovědi
iceT

26 ze 30

hanny 2

28/30,asi začnu psát kuchařku!

Sůwa

23/30 – zřejmě je to problém věku, protože o moderní kuchyni, zejména o podávané v restauracích nemám ani páru. Cizokrajné názvy jsem většinou nerozluštila.

briketka10

klobouk dolů vařečku na prsa 19/30 ale nevím nevím celej měsíc, kvůli ruce pojídám jen hranolky na crispu :DD
Doplňuji:
tak Amie výborný bramboráky zas já neumím buď ráda !!

pusinka50

20/30 – taky mám už pár křížků na krku a moderní a italské názvy jídel mě fakt neberou, jsme v Česku, tak máme mluvit česky

mojitek

26/30 jsem ani nečekal

Amie

No jelikož jsem schopná uvařit pouze čaj, kafe, špagety a výborný bramboráky nenazvala bch se kuchařkou…

suaeda

Testy zaměřené na vaření tak ty mi jdou. Dal jsem za 24. No, ale stále je co zlepšovat.

anonym

Ten test mě opravdu dostal.
Hlavně otázka z čeho se vyrábí bourbon. Zítra se ženy zeptám, a když to nebude vědět, tak bude zle. I kdyby uměla celou Sandtnerku nazpamět.

Efchen

24 ze 30

GM

Neumím italsky, takže 28/30.

hanulka11

říkají exceletní výsledek- no já jim budu věřit:D:D