Satan007

Jaký je výsledek tohoto příkladu?

(x+y+r)3-(x+y-r)3 rozložit na součet buď pomocí vzorců nebo pomocí vytýkání (ty 3 za závorkami znamenají na třetí)

Odpovědi
Quimby

Domácí úkoly se tu neřeší, projev trochu snahy a napiš nějaký postup, rád ti to překontroluju.
Jak už sem psal předtím, tak bych to řešil přes substituci za x+y

Agneta

Integrální elementace vektorové konstanty nám dává možnost rozvést první řadu implikací a druhou vektorově vytýkat na zintegrování proměnných konstant, takže je to snadné…a máš ještě něco? :DDD