HDMI

Jaky je váš vztah k fanouškům Sparty?

Nejvíc miluju když spartani řvou na brnaky A vy nemáte metro! a brnaci na ně řvou A vy nemáte šalinu!.Šalina=tramvaj.
Doplňuji:
Hele já taky nezapaluju dýmovnice atd..Jsem normální divák ale když spartani zápálí dýmovnice atd. že ani nevidím na fotbal a k tomu buzíkujou A vy nemáte metro! tak si zakřičím no.Jo a metro není v Brně proto že na to nejsou peníze atd. ale proto že jsou v Brně podzemní chodby z 2.světový nebo z 1.světový(už si to nepamatuju).A to že hlavní město je Praha to v pohodě beru.Když jsem byl malej tak jsem tam téměř tři roky bydlel a jediný co si pamatuju že by se o všechno rvali a když jsem konečně našel někoho normálního tak jsem zjistil že kouří(mě bylo deset a je mu taky).Věř nebo nevěř.

Nejlepší odpověď
tom004

Sport,jakýkoliv,pro mne přestal být zajímavý v okamžiku,kdy se z něj stala jedna velká pračka peněz,a „velký“ byznys.

Další odpovědi
fcoop

Ti,které myslím,jsou vybrakované palice,a o fotbal jim vlastně nejde.
V houfu,jako každý primitiv,jsou stateční,zvláš­ť,když si do těch tykví nalejou nějaké pivo.Nebo se sjedou.
Ta banda kreténů se dokonce domlouvá po Netu, a pak si někde v ústraní rozbíjejí svoje parodie na obličeje.
Těm,kdo mají k fotbalu vztah,musí logicky vadit.
Je zajímavé,že tahle polohovádka nechodí trojčit – třeba na atletiku.

Ella

proč jenom o Spartě? chuligáni a „fanoušci“ kteří rádi nadávají, vyvolávají rvačky, ničí a dělají bordel má spousta fotbalových klubů, nejenom Sparta!
Jendou byl v Praze fotbal – Sparta versus někdo, a při jejich příjezdu, hlavně vlakem vyhodili z vlaku na koleje člověka!!! Tohle nejsou fanoušci, ale hovada!!!

kropitko

Je mi to jedno, nepřijdu s nimi do styku,,,no a když náhodou potkám nějakého sparťana, tak se nijak neprojevuje.

No a další věc, pro mně je fanoušek, ten co fandí a ne ten co dělá bordel,,,!!

zbynekplzen

Nemám rád Spartu a její fanoušky taky.

lukas.lukas

Já jsem fanoušek Sparty, ale takhle se rozhodně nechovám !!!

chudst

… naprosto stejny, jako k ostatnim fanouskum – jsou to naprosto normalni lide, fandici nejake veci – v tomto pripade fotbalu.

Vy se neptate na „fanousky Sparty“, ale na ‚par‘ extremistu, kteri jsou samozrejme nejvice videt. Ty by to chtelo profackovat, aby si uvedomili, ze vsechno jsou jen predpojatosti a navic v tomto pripade naprosto o nic nejde. (Stejnetak me stve nevrazivost Brno-Praha, ci Praha-Ostrava. Nechapu to, je to naprosty nesmysl. Stejne jako muzete napriklad na silnicich potkat strelenyho prazaka, tak tam muzete potkat debilniho brnaka nebo ostravaka.)

A vyvolavat nepokoje jen kvuli tomu, aby se dobre pobavili a porvali se kvuli takove ptakovine, ze my v Brne nemame metro a v Praze salinu… (coz je mimochodem pravda :)) Vazne jim naliskat, aby si nedovolovali. Ale nejen zmagorenym fanouskum Sparty, ale vsem negativnim extremistum.

A vsechny ostatni fanousky Sparty – ci jinych tymu/…/ – nechat na pokoji – proste si uzivaji uplne stejne, jako jiny si uzije cestu do ZOO nebo do muzea. Bavi se a to je dobre.

arygnoc

a já blbec si myslel, že jde o fotbal.

ale ten je asi až poslední, že?

Terryle

Taky Spartu z principu nemám ráda (protože v mejch zažranejch fandících letech sveřepě porážela Litvínov v hokejovým play-off). Ti zarytí fanoušci všeho druhu mi přijdou poněkud připitomělí (aťsi na sebe pořvávají, ale ať kvůli nim není půl Prahy/ půl republiky napůl omezenej v dopravě a kdovíčem dalším) – já holt tu masovou davovou psychologii asi nikdy nepochopím. Ale pokud je tak někdo spokojenej, budiž mu přáno. Ale jen prosím, ať se chová jako člověk a skončí u toho trumfování „kdo má metro a kdo má šalinu“, aby se další nemuseli bát vzít na hokej/fotbal rodinu… :o/
Obecně ve sportu razím teorii „nechť vyhraje ten lepší“. A myslím, že o to by mělo jít pořád. A pokud to bude zrovna Sparta a odehraje dobrej zápas, budiž jí přáno.