Rokio

Jaký je váš současný názor na francouzského prezidenta Macrona?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle mne žádná sláva. Francouzi si podle mého soudu nezvolili dobře. Křikloun a fantasta, který doposud nic závratného neudělal. Jediné čeho dosáhli je zvýšený počet nelegálních migrantů.

Další odpovědi
quizzi

Macron by chtěl řídit celou EU a přitom neumí vyřešit problémy vlastních občanů! Emmanuel Macron se vžil do role zachránce Evropské unie a zájmy a blaho vlastních občanů jdou tak jaksi mimo něj.
https://www.fa­cebook.com/me­xicandubmaker/vi­deos/319312908­688114/

Kryšpín

Možná pokud by vládnul v české kotlině tak půlka národa bude jásat s ohledem na věk a francouze je dobrý

orestez

Ať táhne ten vyleštěný marketingový šulda. Français sans frontiére!