Skinn3r

Jaký je váš osobní životní cíl ?

Myslim jak uz v oblasti prace tak rodiny nebo celkove co vas žene kupredu zivotem .

Nejlepší odpověď
barnajka

Po dlouhých letech průs.rů a přežívání ze dne na den, si už dneska přeju jenom jedno jediný (kromě pevnýho zdraví a dlouhýho života pro všechny, co mám ráda): najít v životě svoje štěstí, mít pro koho/co žít – a žít tak, abych se mohla sama sobě podívat do očí a nemusela si u toho s opovržením odplivnout.

A co se týká úspěchů profesních a tak… Nemám potřebu tu po sobě zanechávat něco hmotnýho, hmotný statky mi jsou úplně ukradený. Ale jsem naočkovaná od svých kamarádů „peacemakerů“ a kdybych věděla jak, lákalo by mě jít v jejich stopách. Nebojte, nejsme „pošahaní“ hippísáci :))) Mí kamarádi poznali na vlastní kůži, co je to válka a lidský utrpení a já bezmezně obdivuju, že místo aby je ta zkušenost zlomila, paradoxně jim dala sílu. Asi jen naivní blázen by věřil, že pár kluků s kytarou změní svět… Ale na druhou stranu: proč to nezkusit… Lepší než sedět na zadku a nedělat nic :)

Další odpovědi
venkovan

Jít včas spát.
A mimo to být trochu prospěšný obyčejným lidem. A trochu na obtíž těm, co obyčejné lidi zneužívají pro své politické a ekonomické pletichy.

quentos

jednou se šťastně oženit, mít rodinu, udržet si stávající práci, která mě baví (a pokud ne, jít za lepší), a něco nadčasového tady po sobě zanechat (každopádně překlad amerického bestselleru a pokud možno též něco z vlastní literární dílny, seženu-li a přesvědčím nějakého vydavatele).

Terryle

Bejt šťastná, pomáhat jinejm být šťastní (nebo aspoň nebejt nešťastní) a mít slušnou práci (která mě nebude štvát), abych dokázala stát na vlastních nohou, na nikom neviset a občas si moct dovolit „dobít“ tu zásobu štěstí tím, co mě těší.

Deli

Můj motor jsou moje děti. Kvůli nim se snažím být lepší, víc umět a víc dokázat.

A jinak takové moje životní krédo je, že chci, abych se kdykoli mohla sama sobě podívat do očí. (Já vím, to jde blbě, ale prostě se nikdy a za nic, co udělám, nechci stydět sama před sebou.)

Rocker

Momentálně je to splatit dluhy,úspěšně se rozvést a nastěhovat k sobě svého miláčka.

anonym

Muj cil je , dojit do " cile " . Co nejdele " vydrzet " pohromade …a nejlepe to pujde.
🙂 Kdyby zustalo vse tak, jak je to ted , tak jsem stastna.
P.S. Rockerovi preji , aby tady tu samou odpoved nenapsal znovu za 2 roky. 🙂 -iv-

dudu

DDDDD – důstojně dožívat dny dané důchodci.