Avatar uživatele
Skinn3r

Jaký je váš osobní životní cíl ?

Myslim jak uz v oblasti prace tak rodiny nebo celkove co vas žene kupredu zivotem .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym, anonym, Natee před 4677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Po dlouhých letech průs.rů a přežívání ze dne na den, si už dneska přeju jenom jedno jediný (kromě pevnýho zdraví a dlouhýho života pro všechny, co mám ráda): najít v životě svoje štěstí, mít pro koho/co žít – a žít tak, abych se mohla sama sobě podívat do očí a nemusela si u toho s opovržením odplivnout.

A co se týká úspěchů profesních a tak… Nemám potřebu tu po sobě zanechávat něco hmotnýho, hmotný statky mi jsou úplně ukradený. Ale jsem naočkovaná od svých kamarádů „peacemakerů“ a kdybych věděla jak, lákalo by mě jít v jejich stopách. Nebojte, nejsme „pošahaní“ hippísáci :))) Mí kamarádi poznali na vlastní kůži, co je to válka a lidský utrpení a já bezmezně obdivuju, že místo aby je ta zkušenost zlomila, paradoxně jim dala sílu. Asi jen naivní blázen by věřil, že pár kluků s kytarou změní svět… Ale na druhou stranu: proč to nezkusit… Lepší než sedět na zadku a nedělat nic :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Jít včas spát.
A mimo to být trochu prospěšný obyčejným lidem. A trochu na obtíž těm, co obyčejné lidi zneužívají pro své politické a ekonomické pletichy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jednou se šťastně oženit, mít rodinu, udržet si stávající práci, která mě baví (a pokud ne, jít za lepší), a něco nadčasového tady po sobě zanechat (každopádně překlad amerického bestselleru a pokud možno též něco z vlastní literární dílny, seženu-li a přesvědčím nějakého vydavatele).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Bejt šťastná, pomáhat jinejm být šťastní (nebo aspoň nebejt nešťastní) a mít slušnou práci (která mě nebude štvát), abych dokázala stát na vlastních nohou, na nikom neviset a občas si moct dovolit „dobít“ tu zásobu štěstí tím, co mě těší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Můj motor jsou moje děti. Kvůli nim se snažím být lepší, víc umět a víc dokázat.

A jinak takové moje životní krédo je, že chci, abych se kdykoli mohla sama sobě podívat do očí. (Já vím, to jde blbě, ale prostě se nikdy a za nic, co udělám, nechci stydět sama před sebou.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Momentálně je to splatit dluhy,úspěšně se rozvést a nastěhovat k sobě svého miláčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Muj cil je , dojit do " cile " . Co nejdele " vydrzet " pohromade …a nejlepe to pujde.
🙂 Kdyby zustalo vse tak, jak je to ted , tak jsem stastna.
P.S. Rockerovi preji , aby tady tu samou odpoved nenapsal znovu za 2 roky. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

DDDDD – důstojně dožívat dny dané důchodci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek