Esiskaa

Jaký je váš oblíbený film ?

Odpovědi
tomasstir325

Titanic, Osvícení, Kruh, Sirotek, všechny ze série Harryho Pottera, … dál nevím ale určitě jich je víc, ale nevzpomínám si :)

marci1

Tato otázka je zde velmi často . http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%A1%C5%A1%20ne­jobl%C3%ADben%C4%9Bj%C­5%A1%C3%AD%20film

Michal Kole

Kde PLAVOU HEZKÉ HEREČKY na ŽIVO, bez nutnosti filmových efektů či záskoku někým jiným dublerkou, kaskadérkou, …

mezara

Martin a Venuše

petruse369

Bent, Leon, Život je krásný, Je to i můj život, Dear John, Zápisník jedné lásky, Případ číslo 39, Návrat idiota