lexx

Vaše oblíbená herečka ?

Moje Sigourney Weaver alias astronautka Ellen Ripley, statečná neohrožená bojovnice s vetřelcem a co Vy ?

Nejlepší odpověď
quentos

to bych asi nerozhod… Hana Vagnerová? Aňa Geislerová?

Další odpovědi
briketka10

Christina Ricci, Winona Ryder, Patricia Arquette a Reese Witherspoon :)

Doplňuji:
z českých mám ráda Evu Holubovou a Tatianu Vilhelmovou :))

suaeda

Oblíbených hereček jak našich tak zahraničních mám více. Ne nedávám zde důraz na krásu, ale na to jak dokáží zahrát různé jak kladné tak záporné role. Dávám raději přednost vyzrálým dámám, herečkám, které ve svém životě již vytvořily řadu dobrých rolí. Krásky jsou u filmu většinou obsazovány pro svoji vizáž. Nic dalšího se po nich nechce.

ivzez

Tereza Brodská
Meryl Streep

anonym

Kdybys ses ptala na neoblíbenou, napsal bych ji spousty. Těch opravdu dobrých je pomálu, hlavně těch českých!

anonym

Marta Vančurová
https://www.go­ogle.cz/search?q=mar­ta+van%C4%8Du­rov%C3%A1&biw=1051&bih=4­95&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=S5RDVbfAK­Mr1UMrwgdAP&sqi=2­&ved=0CAYQ_AU­oAQ
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-oblibeny-herec-herecka