AnimeKamilka

jaký je váš oblíbený citát?:)

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vase-oblibene-citaty
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-oblibeny-citat
například tyto :)

Další odpovědi
Deli

V přirozenosti je síla.

venkovan

Lepší se pokusit rozsvítit svíci, než proklínat tmu – není to přesně, a je to staré čínské přísloví a myslím, že by se mělo stát heslem dne pro naši společnost, aby se její stav zlepšil.
Ještě jeden, ale bude hodně nepřesný. V něm se říká, že je lepší se pokusit o zmenu, pokusit se o změnu, pokusit se chytit životní šanci, než prožít život v nudné šedi. Je to citát jednoho muže, který údajně jako první člověk splaval v sudu Niagarské vodopády a jmenoval se Holub.

anonym

Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti. Nemá-li řešení, starosti nepomohou! Budhistické rčení.....

anonym

Už tě všichni předběhli, viz 21 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obl%C3%AD­ben%C3%BD%20cit%C3%A1t

tom004

Lež je velmi smutná náhražka za pravdu, je však jediná, kterou se dodnes podařilo najít.

ANJELIK97

Psu ocas nenarovnáš! :D

SteimlX

Nejni to přímo citát, ale heslo, který mi pomáhá+kniha samotná od Pelce:
A bude hůř…

everest

Pro mě platí:Dvakrát nešlápneš do stejného h…a

BANAN93

Definuj nám citát – já mam rád takové povzbuzující promluvy

tohle sem našel – přidám sem i to co myslím já, jestli teda zjistim zda to je citát
Co je to citát?
Co je vlastně citát?Citát je vlastně věta nebo dvě slova,nebo tři…ucitátu není určeno kolik musím mít slov nebo vět!Citát vzniká od srdce,citáty většinou lidi píšou,když mají nějaký problém a cítí se sami…tak píšou co v tu chvíly pociťujou,a nebo chtějí,aby nebylo na světě nepřátel a nebyly hnusné spory…ale panovala láska a přátelství!:o)

anonym

Od Johnnyho Deppa: You can close your eyes to the things you don't want to see, but you can't close your heart to the things you don't want to feel.

Orange

History is written by the victor.

huxa

asi všechny toto od Cobaina:
Je lepší být nenáviděn pro to, co jsi, než milován pro to, co nejsi
Je lepší shořet, než vyhasnout
„Nechci dráždit jen pár lidí – chci provokovat a otravovat úplně všechny!“