Moniccc

Vaše oblíbené citáty?

Jaké máte rádi citáty, které jsou podle vás hodně ze života, které jsou pravdivé. No prostě napište mi jich tu pár :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší je umřít s plným žaludkem!
Já.

Další odpovědi
anonym

Můj nejoblíbenější umělec.

Zdroj: http://www.do­offy.com/cs/mou­drosti-pana-wericha-aneb-102-vyroku-a-citatu-jana-wericha.html

fablen

Žádná cesta ke štěstí neexistuje. Štěstí samo je cestou.

Je lépe nedůvěřovat a být mile překvapen, než věřit a být zklamán.

Nejvíce toužíme po tom, co je nám nejdéle odpíráno.

Všechno je krásné ve svém čase.

VampGirl

Mě se nejvíc líbí tyto, ale jsou to spíš přísloví:
Když už boj, tak do západu slunce.
I ten nejčernější mrak má stříbrný okraj.

quentos

Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali. – Jan Werich

MacChill

Co oko nevidí, srdce nebolí.....

Damiana

Většina vždy vyhlásí za blbost to, čemu nerozumí.

Cikán se nikdy nezmění k lepšímu, natož k dobrému.

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

anonym

„Cesta před námi je dána cestou, kterou už jsme ušli.“ – budhistické přísloví.

„Koně můžeš přivést k vodě, ale nemůžeš ho přinutit, aby pil.“ – arabské přísloví.

„Někdo má rád holky, někdo vdolky“ – české přísloví. Cítím v tom tu českou toleranci k volbě. Moc pěkné.