Avatar uživatele
huxa

Jaký je váš názor na takovéto zprávy?

http://www.su­per.cz/18393-tyhle-damy-letos-neuhlidaly-klin-kalhotky-ukazaly-maxova-s-belohorcovou-patrasova-i-krampolova.html

tušímže Dr. BAN sem dával tuto otázku a někdo mu ji zmazal, tudíž ji sem mile rád dám znova, aby se dozvěděl vaše reakce a nemusel pokládat otázku o mazálcích

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Illines, SteimlX před 4110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mě šlo jen o to, čím se novináři zabývají, místo, aby se pídili v jiných oblastech jako je třeba korupce atd..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Takovym novinarem muzu byt i ja.Protoze napsat k tomu okementar co se tyce k nicemu umim i ja.A nemusim moc smejdit,stacilo by to ze sousedstvi a mam vydelano.Nectu bulvary,je mi jedno jak kdo zije a halvne nejsem drbna.Takze tito umelci co si rikaji novinari-jsou lidsky nevychovani a chybi jim ego.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sevos

Jako od puboša.
Doplňuji:
No bulvár

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

znova se s tím psát nebudu ! A´t už konečně opraví ten script. Javascriptu tu je přes 300 kb !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Tímhle bych se živit asi nechtěl… přirovnal bych to k ochrance v krámu… ubožáci, co nic neumšj… ale dokud to bude mít nějakej počet přečtení bo podle čeho se tyhle blbosti odměňujou, tak to budou dělat pořád… viz princezna Kate atd. JE TO SVNSTVO!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Trapny jak krava,to muze psat jen uplnej blbec a celej ten bulvar je jedna velka sracka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TučPták

Podle mně už prostě nevěděj, o čem psát. I když, vsadil bych se, že velká spousta lidí by vám vyjmenovalo několik témat, která jsou narozdíl od těchto úchyláren důležitá.
Doplňuji:
Počítám, že novinky na takováto témata může napsat jen nějaký nadržený puberťák.

Upravil/a: TučPták

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

no děláte jak kdyby jste nikdy neviděli ženskou s roztaženejma nohama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek