huxa

Jaký je váš názor na takovéto zprávy?

http://www.su­per.cz/18393-tyhle-damy-letos-neuhlidaly-klin-kalhotky-ukazaly-maxova-s-belohorcovou-patrasova-i-krampolova.html

tušímže Dr. BAN sem dával tuto otázku a někdo mu ji zmazal, tudíž ji sem mile rád dám znova, aby se dozvěděl vaše reakce a nemusel pokládat otázku o mazálcích

Nejlepší odpověď
anonym

Mě šlo jen o to, čím se novináři zabývají, místo, aby se pídili v jiných oblastech jako je třeba korupce atd..

Další odpovědi
Illines

Takovym novinarem muzu byt i ja.Protoze napsat k tomu okementar co se tyce k nicemu umim i ja.A nemusim moc smejdit,stacilo by to ze sousedstvi a mam vydelano.Nectu bulvary,je mi jedno jak kdo zije a halvne nejsem drbna.Takze tito umelci co si rikaji novinari-jsou lidsky nevychovani a chybi jim ego.

sevos

Jako od puboša.
Doplňuji:
No bulvár

Michal Kole

znova se s tím psát nebudu ! A´t už konečně opraví ten script. Javascriptu tu je přes 300 kb !

SteimlX

Tímhle bych se živit asi nechtěl… přirovnal bych to k ochrance v krámu… ubožáci, co nic neumšj… ale dokud to bude mít nějakej počet přečtení bo podle čeho se tyhle blbosti odměňujou, tak to budou dělat pořád… viz princezna Kate atd. JE TO SVNSTVO!

Kamionacka09

Trapny jak krava,to muze psat jen uplnej blbec a celej ten bulvar je jedna velka sracka.

TučPták

Podle mně už prostě nevěděj, o čem psát. I když, vsadil bych se, že velká spousta lidí by vám vyjmenovalo několik témat, která jsou narozdíl od těchto úchyláren důležitá.
Doplňuji:
Počítám, že novinky na takováto témata může napsat jen nějaký nadržený puberťák.

honza19hk

no děláte jak kdyby jste nikdy neviděli ženskou s roztaženejma nohama.