Lorrien

Jsou muži drbny?

Dobré odpoledne,
nejde mi o to, jestli jsou větší drbny než ženy (na nás nikdo nemá), ale zajímá mě, jestlipak drbou ostatní muže nebo jen ženy, sdělují si tajemství a dokáží je udržet, etc.
Díky za názory :)

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Hlavně jsou závistiví. Kdyby si nezáviděli stačila by jedna žena na celou vesnici.

Další odpovědi
anonym

Ukecaní jsme (dokážeme být) – ale neznám chlapa, který by probíral dobré či špatné vlastnosti jiného (známého) člověka tak, jako to dokážou ´holky´.

led

Niééé, oni len radi hovoria…
… o neprítomných.
V drboch a klebetách na pohlaví, veku, farbe tváre nezáleží. Dôležitá je príležtosť a téma sa už najde.

Mika47

To si piš, že jsou drbny!!! :DD

klob1

Drbna je žena, ne muž,podle rodu,ale nenapadá mě jak by se pak jmenoval?
Všude se najde drbna,takže asi na stejno,jedno jestli je muž nebo žena,prostě,někdo je a někdo není.a chodí to tak se vším..

da ny

No jéje :), spíše sdělují získané informace typu „drb“. Slyšela, víš/víte, že … jen se tak často nutně nezabývají titěrnými detaily :D

jirkajirka

5 pádem voláme drbno! to nebude mužský rod. Pro chlapy asi toto slovo neexistuje.

led

klob1,
drbna ž.r. – drbno m.r.
súhlasíte?