vecernice

Jaký je váš dodavatel el.energie?

Od koho odebíráte el.proud ?A měnili jste někdo dodavatele pro porovnání cen?
Doplňuji:
Ptám se proto,že jsem sice měla odvahu dodavatele měnit,ale nejsem si jistá tou nejlevnější cestou.Všem vám děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Naším dodavatelem elektřiny je už 2 roky fa Bohemia Energy. Sazby má nižší než ČEZ. Od loňského dubna odebíráme od této fy i plyn.

Další odpovědi
quentos

máme elektrárnu přímo v Trutnově a spadá (bohužel) pod ČEZ. Jinak jak jsem tak koukal, záleží to na oblastním rozložení, ve většině Čech má hlavní slovo ČEZ, na Moravě E-ON, tedy v případě, že někdo nesebere odvahu individuálně změnit dodavatele energie.

rynek878

Můj dodavatel je také ČEZ,přesněji SČE,tady u nás moc na výběr není,a ani se to vůbec nevyplatí.

Jahoda

Bohužel spadáme pod ČEZ, což není zrovna 2× k chlubení.. ☹

To Miroslavst: Krásný obrázek 😁

panenka

Můj dodavatel elektrické energie je E-ON.

ten který je

Já odebírám proud nataženými dráty od sousedů. 😁 Ne to byla legrace,odebírám od pražské energetické.Zatím jsem dodavatele neměnil.

Miroslavst

Já odebírám sluneční energii a dodavatele změnit nemůžu, protože Slunce je jen jedno.
Pak taky odebírám větrnou energii a tam měním dodavatele každou chvíli-tedy zrovna odkud fouká (jednou je to severní, jindy západní…)
No a chtěl jsem vyměnit dodavatele u té vodní energie, ale nechtěli mi sem přivést jinou řeku.
Pak jsem chtěl ještě nějakej ten atom, ale to zas na mě přilítla Drábová.
http://img.ra­dio.cz/pictures/ctk0703/­drabova_dana1x­.jpg

Ale vážně: no co jiného, než ČEZ, resp. VČE.

Lucimia

Také bohužel ČEZ

Pirate_of_D1

Áha! To je žhavá otázka. Já jsem zaostřil ve Vaši otázce na odpovědi. Kategorie finance a podnikání značí, že by jste vecernice „mohla“ ušetřit na levnější energii. Ale dodávka energie přenos od jiné spol. je dražší. Neušetříte nic.

Zdroj: podraz

ReHu

Beru od ČEZ.
Loni jsem přemýšlela o jiném dodavateli, ale myslím, si, že z dlouhodobého hlediska se přecházet až tak moc nevyplatí.

Dominno

ReHu: od nich jsem právě přecházel z důvodu nepříznivých podmínek pro mě, v současnosti už je to opak, jsem spokojen, mám levné energie a fajn přístup z jejich strany

Dominno

mně se vyplatilo před půl rokem změnit dodavatele jak plynu tak elektřiny a přejít k jinému, a to k Armexu, mají to o výraznou částku měsíčně levnější, takže pro mě který moc nevydělává to byla ideální volba