Avatar uživatele
vecernice

Jaký je váš dodavatel el.energie?

Od koho odebíráte el.proud ?A měnili jste někdo dodavatele pro porovnání cen?
Doplňuji:
Ptám se proto,že jsem sice měla odvahu dodavatele měnit,ale nejsem si jistá tou nejlevnější cestou.Všem vám děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, quentos před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Naším dodavatelem elektřiny je už 2 roky fa Bohemia Energy. Sazby má nižší než ČEZ. Od loňského dubna odebíráme od této fy i plyn.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

máme elektrárnu přímo v Trutnově a spadá (bohužel) pod ČEZ. Jinak jak jsem tak koukal, záleží to na oblastním rozložení, ve většině Čech má hlavní slovo ČEZ, na Moravě E-ON, tedy v případě, že někdo nesebere odvahu individuálně změnit dodavatele energie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Můj dodavatel je také ČEZ,přesněji SČE,tady u nás moc na výběr není,a ani se to vůbec nevyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Bohužel spadáme pod ČEZ, což není zrovna 2× k chlubení.. ☹

To Miroslavst: Krásný obrázek 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Můj dodavatel elektrické energie je E-ON.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já odebírám proud nataženými dráty od sousedů. 😁 Ne to byla legrace,odebírám od pražské energetické.Zatím jsem dodavatele neměnil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já odebírám sluneční energii a dodavatele změnit nemůžu, protože Slunce je jen jedno.
Pak taky odebírám větrnou energii a tam měním dodavatele každou chvíli-tedy zrovna odkud fouká (jednou je to severní, jindy západní…)
No a chtěl jsem vyměnit dodavatele u té vodní energie, ale nechtěli mi sem přivést jinou řeku.
Pak jsem chtěl ještě nějakej ten atom, ale to zas na mě přilítla Drábová.
http://img.ra­dio.cz/pictures/ctk0703/­drabova_dana1x­.jpg

Ale vážně: no co jiného, než ČEZ, resp. VČE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Také bohužel ČEZ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Áha! To je žhavá otázka. Já jsem zaostřil ve Vaši otázce na odpovědi. Kategorie finance a podnikání značí, že by jste vecernice „mohla“ ušetřit na levnější energii. Ale dodávka energie přenos od jiné spol. je dražší. Neušetříte nic.

Zdroj: podraz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Beru od ČEZ.
Loni jsem přemýšlela o jiném dodavateli, ale myslím, si, že z dlouhodobého hlediska se přecházet až tak moc nevyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

ReHu: od nich jsem právě přecházel z důvodu nepříznivých podmínek pro mě, v současnosti už je to opak, jsem spokojen, mám levné energie a fajn přístup z jejich strany

před 1821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

mně se vyplatilo před půl rokem změnit dodavatele jak plynu tak elektřiny a přejít k jinému, a to k Armexu, mají to o výraznou částku měsíčně levnější, takže pro mě který moc nevydělává to byla ideální volba

před 1821 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek