Sandy

Jaký je to film? Poznáte ho?

Chtěla bych se podívat na jeden film, ale nemůžu si vzpomenout na to, jak se jmenuje. Nejdříve je v něm taková hra, která buší, děti si ji potom přinesou domů a hrají ji. Vím, že je to někde ve velkém domě a hra jim, myslím, dává různé úkoly, kdy se dům mění například v džungli…potom to jedno dítě jakoby „pohltí“ dovnitř…a myslím, že za pár let v té hře vyroste a najdou ho tam další děti, kteří to budou hrát…
Vím, že je to zmatený popis, děj už si moc nepamatuju…nejvíc se mi vybavuje právě ta bušící krabice s hrou… Jestli ten film taky znáte a vzpomenete si na jméno, prosím napište mi ho…díky.

Nejlepší odpověď
Mili @

Jumanji.....
Doplňuji:
Píše se to JUMANJI, mám to na originál kazetě.

Další odpovědi
iceT

Pak existuje jeste jeden film na podobne tema,take tam figuruje detska hra a hrdinove sve dobrodruzstvi prozivaji ve vesmiru,ma to byt jakoby volne pokracovani Jumanji,jen nevim nazev,jak si vzpomenu dam vedet.

Uz vim-Zathura:Vesmirne dobrodruzstvi

bizonka

Tento film se jmenuje JUMANGEE,doufam,ze jsem to napsala spravne,kdyz jsem pracovala ve Skotsku,koupila jsem si tam v sekaci kazetu s timto filmem a moc se mi libil,doma jsem na to potom mrkla v cestine,cesky se to da vyslovit jakoDžumandží

lenkaacer

Jumanji