kate515

Poznáte někdo o film o cestování časem?

Kdysi sem viděla jeden film o cestování čase, moc si ho nepamatuju, ale snad někdo z vás bude vědět. Bylo to dvoudílný, myslím kluk a holka, cestovali teď nevím jistě jestli do budoucnosti nebo minulosti, najít nějakou kameru, byl to egypt, afrika, nebo něco takového, strašný sucho a všude písek (poušť), potom po nich někdo šel, někdo kdo věděl proč tam sou, na tý kameře byli totiž natočení oni (nebo snad i jejich smrt), nakonec to ale dobře dopadne a oni se zachrání, neví někdo z vás prosím o co jde? Scháním to už několik měsíců, ale nikde to nemůžu najít.

Nejlepší odpověď
Rocker

Nebylo to Ježíšovo video?
Doplňuji:
U nás to vysílali pod názvem Záhada vyvoleného.

Další odpovědi
Salida

nevim

Lukasy

Myslim že to bylo o ježiši, jak se to jmenuje ale nevim

iceT

Je to Záhada vyvoleného.Na Němce slušnej film.Já jsem od autora,podle kterého je tenle film natočený četla tohle http://www.fan­tasyplanet.cz/cla­nek/posledni-sveho-druhu-eschbach-andreas