Jaký je to asi pocit, když se přestřihne síťový kabel od internetu?

Nejlepší odpověď
Kepler

To nevím, nikdy by mě to ani nenapadlo. Ale kdyby se to stalo náhodou při stříhání nehtů na nohou, hned bych si dal za trest flašku vodky. Proboha, co bych dělal!? Bez Odpovědi.cz, bez porna a přitom v TV kulové? Brrr, nepředstavitelné…:-))

Další odpovědi
led

To je fantastické, konečne ma nebude lákať internet a nebudem sa zaoberať otázkami a odpoveďami na www.odpovedi.cz. Otázka je, ale ako dlho to vydržím?
minútu, hodinu, deň, preboha, to snáď nie, to už radšej čítať Foundove otázky. 🙂

zjentek

Je to hardcore… piorno!

autacek

Pro slastné pocity bys musel zapojit fantazii a vzpomínky.

aliendrone

Jo tak to vím NAPROSTO PŘESNĚ z vlastní zkušenosti, když jsem tahal novou kabeláž… :(

„Můžeš!“
„A KTEREJ ŽE TO JE? TEN BÍLEJ NEBO ŠEDIVEJ“
„Je to ten šedivej!“
„ŠEDIVEJ? OK, CVAKÁM ŠEDIVEJ!“

Cvak! A přecvaknul bílej!!

Takže odpověď zní: „JE TO NA VRAŽDU!!!“ :( :( :(

Mc Merkurion

… na prášky, a nemusí se ani přestřihnout, stačí přiskřípnout, věř mi …

led

aliendrone, aliendrone, hovorila som, že Zem a výdobytky ľudstva sú pre vesmíranov nebezpečné. A ešte keď vidia len niekde nad 850 nm (infračerveného svetla), tak sa ani nedivím, že miesto šedej žily cvaknú bielu.

aliendrone

Nene, ten nešikovný ochotný výpomocník nebyl mimozemšťan jako já, ale ŠACHISTA a navíc DOPRAVNÍ INŽENÝR! (tedy něco mnohem, MNOHEM horšího!)