Jaký je rozdíl mezi titulem Mgr. a et Mgr.?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tituly jsou stejné. Mgr. et Mgr. se uvádí, když dotyčný má dva magisterské tituly (ze dvou oborů). Et je latinsky a (= magistr a magistr)

Další odpovědi
Drap

Pžed nedávnem to vysvětlovala anna . Mgr.et Mgr. znamená, že člověk vystudoval dva různé vysokoškolské obory, na kterých získal titul Mgr, Ani jednoho titulu se nechce vzdát, tak se píše Mgr.et Mgr.
Doplňuji:
Vypadlo písmenko. Vysvětlovala annas

annas

Jistému uživateli nevadí, že se otázka opakuje:-))