Meggie2

Jaký je rozdíl mezi THC a CBD?

Nejlepší odpověď
annas

Stejná otázka je v Google.

„Jaký je rozdíl mezi THC a CBD a kdy se vyplatí je vzájemně kombinovat?“

https://www.ca­natura.com/vse-co-byste-meli-vedet-o-cbd-jaky-je-rozdil-mezi-thc-a-cbd

"CBD neboli kanabidiol je jeden z hlavních kanabinoidů, které obsahuje rostlina konopí. Po psychoaktivním a známějším tetrahydrokana­binolu (THC) bývá CBD druhou nejvíce zastoupenou látkou v konopí. Má podobnou chemickou strukturu THC, ale jeho fyziologické účinky jsou značně odlišné.

Nejviditelnější rozdíl spočívá v tom, že CBD nemá intoxikační účinky, takže se při jeho užívání nedostanete do „rauše“ jako u THC. Obě látky také navzájem ovlivňují své účinky – mohou je jak posilovat, tak zeslabovat."

Text pokračuje odpověďmi

Vztah mezi THC a CBD
Kdy kombinovat THC a CBD a kdy užívat jen CBD
Poměr léčivých látek je individuální

atd.