
rezim spanku: pc je porad ZAPNUTE pouze uspi co nejvic hw komponent
hybernace: pc se vypne, obsah z pameti RAM (docasna pamet co se po restartu smazava) se ulozi na hardisk a po zapnuti pc se opet nacte do pameti RAM > kdyz mame zapnuty prehravac hudby a hibernujeme pc, po zapnuti bude opet hrat 😉, to same kdyz dame ctrl+c tak po zapnuti bude fungovat ctrl+v
| 0 Nominace Nahlásit |
Jenom doplním, že před příchodem Windows Vista se to jmenovalo trochu jinak.
Ve Windows XP a starších:
Úsporný režim = uspí se co nejvíce komponent
Režim spánku = Uložení obsahu RAM (pracovní paměť) na pevný disk.
Počítač se pak regulérně vypne. Toto je shodné s tím, jak je nazývána
hibernace u Visty.
A malý postřeh na závěr: Tato změna s příchodem Visty zasáhla jen české verze Windowsu, u anglických se jmenují úkony stále stejně (tedy Stand By a Hibernate).
|
0
před 5848 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |