Režim spánku

Mám ješte jeden dotaz k režimu spánku počítače Win2000 když odkliknu režim spánku počítač nevypne pouze napíše můžete počítač vypnout ve správci nastavení jsem našel Standartní PC je možnost nastavení předem díky

Nejlepší odpověď
rynek878

Při přechodu počítače do režimu spánku se na místní pevný disk uloží kopie všech nastavení počítače a obsahu paměti a poté se počítač vypne. Po restartování počítače se všechna nastavení počítače a obsah paměti obnoví z uloženého souboru do původního stavu. Na rozdíl od úsporného režimu nepožaduje počítač v režimu spánku žádné napájení. Všechny dokumenty a programy jsou po návratu z režimu spánku obnoveny do původního stavu. Tento článek popisuje, jak nakonfigurovat počítač se systémem Windows 2000, který podporuje rozhraní ACPI (Advanced Configuration and Power Interface), pro režim spánku.

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/kb/3080­98/cs