Rokio

Jaký je rozdíl mezi praktickou školou a školou speciální?

Já jsem začal od píky. Nejdřív jsem chodil na školu speciální, pak na školu pro dysletiky a teď chodím na prestižní střední školu.

Odpovědi
Kepler

Praktická škola je učební obor typu C určený pro žáky s mentálním postižením. Zaměřuje se hlavně na údržbu domácnosti a některé pracovní činnosti. Speciální školy bývají předuniverzitní instituce, často s uměleckým zaměřením, nebo i speciální základní školy pro žáky se specifickými poruchami učení.

Zdroj: wiki