mapex

Jaký je rozdíl mezi heterosexualem a homosexualem ?

Nejlepší odpověď
annas

Heterosexuál – osoba sexuálně orientovaná na opačné pohlaví.

Homosexuál člověk sexuálně orientovaný na osoby téhož pohlaví

Přidám bisexuála – člověk sexuálně orientovaný na obě pohlaví

Další odpovědi
quentos

Heterosexuála přitahuje opačné pohlaví, homosexuála naopak stejné pohlaví (srv. latinské předpony hetero = jiný, homo = stejný). Jinak odpověď by přišla rychleji po hození těchto dvou slov do Googlu…

arygnoc

podstatný.

spusti si gate v parčíku pred hlavným nádražím v prahe a spoznáš to.

;-Q

marci1

Heterosexuál má kamarády a homosexuál kamarádky ! 🙂