Starej kokot

Jaký je program pro webkameru, kde je funkce samospoušť?

Doplňuji:
webku mam zabudovanou v notasi HP. Ale mam na mysli nejaky software. Par sem jich vyzkousel, ale tato funkce vsude chybi. Nemam fotak, a potrebuju se vyfotit asi 10 metru od pocitace, tak jsem chtel pouzit webku.

Nejlepší odpověď
Hlada

Vyzkoušej Yawcam – Webcam tool. Umožňuje ukládání statických obrazků v zadaných časových intervalech.

Další odpovědi
tuCZek

To by asi mělo být na instalačním CD.
… si myslím
Doplňuji:
Kdyžtak připiš přesný typ webky

led

Ak máte dostatočne dlhý kábel na myš, alebo bezdrátovú myš, nie je to problém. Dá sa to aj na diaľku, len si zakryte myš