matěj14881

Proč mi nejde nainstalovat Windows media player?

Dobrý den mám notebook packard
bell EasyNote TV43HC. koupil jsme ho od jednoho chlápka, , ten notebook měl windows 8 ale nainstaloval tam z nějakého důvodu windows 7 64bit.
A ted k tomu problemu, na notebooku mam zabudovanou webkameru, když jsem našel potrebnej ovladac abych ji mohl spustit tak i pri instalaci toho ovladače napise ze musim mit nainstalovany windows media player 11 nebo vyšší. kdyz ho chci ale stahnout tak bud mi to hodi hlasku ze je to spatna verze nebo neco jinyho. nikde jsem to nenasel, a nejde mi ten windows media player nainstalovat. prosim existuje na tenhle notebook ovladač na tu webkameru kterej to nepotrebuje ten player a nebo da se nekde stahnou funkcni windows media player na muj system aby fungoval, ? pak si myslim ze pri instalaci toho ovladace na webkameru nebude problem, diky moc za rady 🙂
Doplňuji:
no a teďka když už se to chce nainstalovat ten ovladac na tu webkameru tak mi hodi chybu ze system nenasel webkameru, a pritom na tom notebooku je

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj,osobně bych neřešil nějaký windows media player,nainstaloval bych jiný přehrávač,nap­ř,Vinamp,Gompla­yer,Km player ,atd,pak v ovládacích panelech dal vobu přehrát vše a nastavit tak,aby přehrávač byl kompatibilní s přehrávanými videi,tzn.nastavit tak,aby při spuštění webky,nebo jakéhokoliv videa zmíněný přehrávač přehrál to co potřebuješ.
Na windows media player,bych z vysoka kašlal.

Další odpovědi
arygnoc

a dal ti ktomu inštalačku w7?

stačí predsa wmp iba pridať v >programy a funkce/zapnout nebo vypnou funkce systému< a je hotovo, netreba vmp inštalovať, iba pridať do systému.

nová inštalácia wmp je problematická, je to súčasť systému.

:-Q

matěj14881

díky oběma, prosím vás muzete mi to napsat postupne kam mam jit a co delat presne, ja jsem blbej vím to nejsem na pc moc dobrej, myslim jako dat start, ovladaci panely atd … 🙂 Jugar: vis kdyz sem chtel nainstalovat ten ovladac na tu webku kterej jsem stahnul primo ze stranej packard bell tak ani ten ovladac nemuzu nainstalovat pac to chce abych mel nainstalovanej windoes media player 11. nebo vyšší. na filmy a hudbu mam prehravac na filmy je to B.S player . funguje v pohode ale prote kdyz mam ten ovladac na tu webku stahlej a chci ho instalovat tak mi to hodi tu zminovanou hlasku no.
arygnoc: nedal mi k tomu isnstalacku, jak jsem psal neuzu ten windows media player ani nainstalovat pac nejakej stahnu a ani se nenainstaluje vis, hodi mi to chybu : Operace se nezařila s chybou 0×8007047F
Tento program není programem pro systém windows ani MS-DOS

taze jestli by jste byly hodní a napsaly mi presnej navod co delat , aby mi pak sel nainstalovat te ovladac na tu webku a nehazelo mi to chybu ze musim mit prvni nainstalovanej windows media player 11 nebovyšší, díky moc

arygnoc

start
ovládací panely
programy a funkce
zapnout nebo vypnou funkce systému

zafajknúť wmp

ok

:-Q