bolak

Jaký je podle vás největší paradox na světě?

fcoop: jó, já právě znal jednoho cikána, kterej dělal bílýho koně, tak jsem chtěl vědět, jestli to někdo trumfne

Radomír.cz: něco podobnýho, co říkáš ty, jsem slyšel na téma fotbal („oni si čutnou párkrát do balónu a berou za to milióny…“) a já říkám, tak ať jde ta prodavačka hrát Bundesligu, když na to má…

Nejlepší odpověď
gecco

Žena vidí cizí dívčí vlas na saku svého muže na 100 metrů a za roh…
Ale futer u vrat do garáže si nevšimne…
😉

Další odpovědi
annas

Největším paradoxem je sám člověk.

Je „vytvořený“ z paradoxů, z nichž můžem vytvořit pomyslný balíček.. Dobro x zlo, láska x nenávist, city x rozum, smích xx pláč atd.

Zjednodušeně: člověk „píše“ mozkem i když používá ruku, „vidí“ mozkem", i když se dívá očima atd.

Vzpomínám na filozofické Zenónovy paradoxy, že člověk nikdy nebude rychlejší než želva.

Kepler

„Čím jsem starší, tím víc rozumím tomu faustovskému paradoxu: všechno jsem se naučil a hovno vím.“
(Jiří Voskovec)

Člověk je jediný tvor na světě, který se umí smát, ačkoliv k tomu má nejméně důvodů.
(???)

Kdokoliv se dostane k moci, vždycky jsem bezmocný.

dudu

I když je Země kulatá, šuká se za každým rohem!

quentos

Čím větší svině, tím lépe se má – a naopak.

fcoop

To je dotaz takového druhu, že by se chtělo hned pronášet nějaká moudra.
No – paradoxů je všude spousta.
Tento bohatě stačí:

Paradox: 100 % dospělých nevěří, že jim Ježíšek nosí dárky, ale 30 % z nich volí Babiše, který se chová tak, jak se chová.

Eglantine

Předseda UV KSČM hovořící o porušování principů demokracie a ústavy.

Ale je toho samozřejmě více.

Radomír.cz

Podle mě je paradox česká politika, politici berou statisíce za ,,čapění´´ a nic nedělání a poctivá česká prodavačka, která dře v obchodě, jen tak tak vyjde s měsíčním platem.

zjentek

Annas už to „jakoby“ naznačila- je to existence… myslíme si s Fanynkou ;)

Pruzkumnik

Největší český paradox je náš ministr financí
Přesto že je český politik, tak je slovenskýho původu
Přesto že je miliardář, okrádá stat
Přestože okrádá stát o nemalí peníze pomocí kliček v zákoně, je ministrem financí
Přesto že to všichni voliči vědí, stejně ho bude polovina lidí stejně zase volit