Klára K.

Jaký je podle vás nejsmutnější a nejdojemnější film/příběh/kniha ?

já jich moc neznám, u knih se moc nedojímám, ale hodně dojemný mi přijde film Kolja, to vždycky hrozně bulim, jak na konci letí tím letadlem …

Nejlepší odpověď
bolak

já už si zase prd pamatuju, ale co mě vytanulo na mysli, kdy sem měl naposled emocionální návaly až mě tenkrát štípalo v nose, byl konec (aspoň myslím) filmu „Síla lidskosti – Nicholas Winton“, když ten moderátor požádal obecenstvo, aby vstali ty jimž zachránil život či co, a vstal celej sál..

Další odpovědi
anonym

Film: Smrtící andílci, Zelená míle
Kniha: Pentalogie od P. Athonyho o reikarnaci
Příběh: Skutečný život jich má spoustu.

Mad

Bílý Bim, černé ucho, ale to už zná málokdo…

zvedavaholka

život je krásný,chlapec v pruhovaném pyžamu… .)

iceT

Kniha:Zápisník jedné lásky,Irčák Finn a v podstatě jakýkoliv příběh o zvířetech,třeba i Bílá puma,Advokát chudých
Film:hned mi vytanul na mysli Titanic

marci1

Teď mě napadl film „Den pro mou lásku“ s M. Vančurovou a V. Harapesem. Je tam i nádherná hudba p. Hapky.