Mika47

Jaky je podle vas nejjednodussi gympl v Brne? Pro jaky byste se rozhodli?

Na vysvedceni v 8.tride jsem mela same 1, ale pokulhavam v anglictine a nebavi me se ucit. Vsichni mi rikaji, abych sla na gympl (krome rodicu a starsi sestry) ale ja nevim, jestli bych to tam zvladla. Mela bych teda jit na gympl, nebo radeji na stredni? Nechci nic soukromeho. Diky

Nejlepší odpověď
quentos

Gymmpl není nikde jednoduchý, jelikož je to příprava na VŠ. Koho „nebaví se učit“, ten ať na něj zapomene rovnou

Další odpovědi
anonym

Nechoď na gympl – protože gympl je průpravou pro VŠ a má tě v první řadě naučit studovat. Nechceš-li se učit, byl by ti celý gympl k ničemu – a nic konkrétního by ses nenaučila.
Běž třeba na učňák bez maturity – běž na „střední“ v takovém oboru, v němž tě pak bude bavit pracovat až do důchodu (a v němž tu práci seženeš).