dust8

Jaký je maximální datový limit 25GB bluray disku?

Nejlepší odpověď
Edison

Kolik bys řekl????

Další odpovědi
aliendrone

Nic proti, také se cirka kvartálně zhulím, ale ty bys to měl už OMEZIT! ;) :D :D

elkon

To snad ne, to už je vrchol.

zjentek

Nvm ale na flešce vždycky něco málo chybí, tak bacha! (;

Edison

Zjentku a největší rozdíl je mezi 35GB a 35000kB. A ještě kdybych to měl v b. 😁 😁

Edison

„Kdo postavil Karlův most?“
„Tak už se mi přiznal, pane kapitáne. Byl to on a jeho dva bráchové.“

quentos

„A jak dlouho trvala Třicetiletá válka? Máte na to třicet vteřin!“ „Třicet?!“ „Ano, to je správná odpověď…“

aliendrone

NOMINACE na DOTAZ +! ;) :D :D