icurusL

Jaký je cíl Islámského státu?

Dostat jedince do všech států a postupně likvidovat? „Vládnout světu“? Nebo chtějí něco jiného?

Nejlepší odpověď
briketka10

Odpověděl sis sám, ano je to tak, chtějí
nás postupně zlikvidovat a vládnout světu.

Další odpovědi
klumprt

Dosáhnout toho, aby všichni lidé (nebo co nejvíc lidí) na světě byli muslimové.
Což se dá dosáhnout tím, že se pobijí všichni nemuslimové. Vyhnout smrti se můžete pokusit leda tím, že konvertujete k islámu.

Aneb jak prý řekl Stalin: „Jak dosáhneme toho, aby všichni občané byli šťastní? Popravíme všechny nešťastné.“

anonym

Tady i pročti a poslechni to video.
Mohamed nařídil všem následovníkům rozšířit islám do celého světa za účelem celosvětové dominance,
Řekl,že to musejí udělat a oni ten příkaz stále plní.
Migrujou i do Usa.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zzBZ6n-6m-w

ptáč

http://protiprou­d.parlamentni­listy.cz/images/tex­tiky/20152505_­Vojtekova-2.png

postcd

co třeba? pošpinit Boží jméno a jeho možnou existenci. Vyvolat co nejvíce zla v lidech a také způsobit hodně utrpení. Podle mě za tím vznikem takovýchto velkých zel nestojí pouze lidé.

Minas

zabít kohokoliv, kdo nevěří v Allaha