Poklička

Poradíte, jakou si pořídit herní sestavu do 30 000 Kč?

Dobry den

Chci si koupit novy herni počitač do 30 000Kč

přemýšlel jsem nad timhle a za ujal mě :)
https://www.czc­.cz/hal3000-master-gamer-optane-iem-16g/233813/produkt
Jaky názor na ten to Haall mate vy??? 😐
ale nevim jestli je opravdu dobry jak pišou a jak řikaji… :-/
zda by nebyl v stejne kategorii i treba nejaky i jiny a nebo podobny třeba i lepši
nebo by se vyplatilo neco složit ješte neco lepšiho do 30 000 Kč 😉

kdyžtak bych poprosil o nejakou sestavu(seznam komponentu co se tyka herniho pc do 30 000Kč) na czc.cz

chtěl bych na tom hlavně hrát nejnovejši tituly a sem tam nejaky sřih videa + práce v 3D programu

Má cenu do to investovat tolik peněz nebo se vyplati neco jiného???

Odpovědi
anonym

BARBONE GAME RYZEN5 1060+

je to počítač čekého výrobce, jistě znáš T.S.Bohemia, na trhu přední doavatel eketroniky, barbone jsou jejich sestavy.

cena je: 29000
a konfigurace následující:
operační paměť 16GB
grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060
procesor AMD RYZEN 5 1600 (ryzeny se velmi povedly a vykazují vysoké výkony za přiměřenější ceny než co nabízí intel, přitom funkčně jsou identické)
rychlý SSD disk 256GB
více zde http://www.bar­bone.cz/barbo­ne-game-ryzen5-1060-_d271996.html

zda se ti to vyplatí musíš posoudit sám, pokud časem (třeba za rok a půl) budeš shopen ve správnou chvílí na bazaru řekněme za 4000 prodat model grafiky 1060 a nahradit jej grafikou výhodnou v té době za 6000 tak ti takový počítač bude držet krok dlouhá léta protože výkon cpu, velikost RAM jsou skutečně naddimenzované a nebudou vyžadovat upgrade určitě příštích 5 let určitě, možná déle.

aliendrone

Zapomeň na Intel – pro změnu je tu o5 doba AMD, přesně jak píše ge0rge. A Intel Optane Memory? K čemu? Vážně chceš jako primární disk plotňák a ne SSD? Nikdo ještě pořád neví, jak dobře to bude fungovat, ale poslední dobou Intel dělá jednu kopačku za druhou… (namátkou třeba HW bezpečnostní průser v jejich čipech, jehož softwarový fix doslova vykastruje výkon procesoru).

Kdepak – ZATÍM je Ryzen BEST volba!