Dados

Tip na kvalitní PC

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte tip na nějaký kvalitní herní počítač, aby dokázal utáhnout bez problémů i hru Battlefield 3 ? Cena tak do 30 000 Kč. Už jsem se díval, ale pořád si nejsem jistý zda by to jelo. Mohl bych se zeptat v nějaké prodejně, ale tam by mě odkívali, že bych BF 3 rozjel i na Win98 s RAMkou 128MB :D .
Doplňuji:
a konkrétní PC a pokud možno i konkrétní prodejnu ?

Odpovědi
huxa

skušenější programátor by ti to na něm rozjel ;)

tak, klasiku ne? :) i7, 16GB RAM, aspoň 1TB HDD, nejlépe i nějaký SSD, grafiku aspoň 1GB a budeš mít pěkný PC i do 22000Kč

Tazman

No odpověď uživatele huxa je věcná a správná.

Pokud si však opravdu nejste jist, doporučuji nechat si „kompíka“ sestavit zkušeným „známím“. A pokud žádný zkušený známí není po ruce, tak neváhejte a napište email na přední prodejce počítačů a hardwaru (nechci zde dělat reklamu). Za rozumné peníze Vám jsou schopni udělat mašinku na přání. Ten známí Vám ovšem to samé spáchá o něco levněji.

Reuef

napiste mi soukromou zpravu a zitra se muzu podivat na jednotlive komponenty ktere byste si kdekoliv mohl objednat a pak nechal sestavit…

RedC22

Při vybírání komponent můžeš použít také doporučené sestavy, které publikují různé weby zaobírající se hardwarem.
http://pctunin­g.tyden.cz/har­dware/pc-sestavy/24996-doporucene-sestavy-a-monitory-zari-2012?start=6
http://www.ddwor­ld.cz/pc-a-komponenty/ses­tavy/pruvodce-nakupem-a-vyberem-pocitace-hardwaru-a-lcd-09-2012-pc-pro-zaky-i-studenty--6.html

Komponenty si pak můžeš nastrkat do konfigurátoru nějakýho eshopu a případně si to přímo od nich nechat postavit. Pokud vím, tak minimálně CZC tuhle službu poskytuje.