Jaký Explorer?

Jak poznám, kterou verzi IE mám momentálně nainstalovanou a je li už nová verze pro Windows XP. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na XP verze 9 ani nejde. Prý z technických důvodů, ale já myslím, že je nějaká snaha Microsoftu donutit uživatele zakoupit Windows 7

Další odpovědi
Sůwa

Ikonu IE najdeš mezi nainstalovanými programy, já mám Win XP a programy mám ve složce DOKUMENTY ⇒ Downloads programy, nebo přes ovládací panely ⇒ přidat nebo odebrat.. nebo ⇒ přístup a výchozí nastavení programů. Všude se objeví číslo verze IE, pro OS XP je zřejmě nejvhodnější IE 8.

Hlada

Informace o naistalované verzi naleznete pod nápovědou > O aplikaci Internet Explorer. Poslední verze pro XP je 8.0.6001.