koník.

Jaký equalizér do pc?

Koupil jsem si domácí kino, ale má moc silné basy, jinak hraje super, ale chtělo by to ten zvuk doladit. Problém je, že to domácí kino nemá equalizér, sice se basy dají samostatně nastavit, jenže po vypnutí se pamět smaže a druhý den mohu začít znuvu. Nepřemýšlím o dokoupení nějaké další krabičky (reciever asi) a tak shánim nějaký program, který nainstalovat do počítače, ale takový, který bude fungovat při přehrávání hudby z Mediaplayeru i při přehrávání hudby z internetu (takže třeba winamp mi nepomůže, jelikož mi nepřehraje hudbu z netu, že?).
Najde se tady někdo, kdo by věděl?
Moc díky všem, kteří odpoví :)

Odpovědi
sadr

nejsem si úplně jistej ale já používám přehrávač VLC ten se implementuje do mozily ale nejde to vždy.Tento program má svůj equalizér. Z hlavy ti jinej neporadím ale zkus hledat nějaké programy jako ovladače zvukové karty.