SajmonModer

Jaký používáte program na přehrávání filmů a hudby v pc? Díky.

Nejlepší odpověď
panenka

Používám KMPlayer

Další odpovědi
Terryle

Taky KMPlayer, na DVD klasickej Windows Media.

Na muziku prastarou verzi WinAmpu, jednoduchá a přehledná, co víc si přát…

Jahoda

Videa, filmy = KMPlayer
Hudba = VLC Media player

Radak

Používám Windows media player. Můj kluk používá Clasic player. Prý záleží na kodekách, aby to dobře fungovalo. Teď mi to tady říká.

kkoudy

na winu i na linuxu SMPlayer

Milka 1

KM Player je výborný..

tuCZek

VLC Media Player – a úplná spokojenost,na hudbu Windows Media Player

pasecak

na filmy: Splashplayer (skvělý zejména na HD filmy)
na hudbu: klasickej winnamp

R.U.R.

VLC Media player na všechno. Nepotřebuje kodeky protože má všechno už v sobě a přehraje asi úplně všechno, i poškozené soubory. Taky umí nahrávat a ukládat streamy, třeba když má rádio internetové vysílání.