Gus_Fring

Jaký/é předmět/y jste měli/máte na SŠ nejraději a proč?

Opravdu jaké předměty? Nezajímají vás spíš které? V tom je rozdíl.

Nejlepší odpověď
Kepler

Chemie, fyzika, biologie, zeměpis. Proč? Nevím, tam mi to prostě šlo. A nejvíc mě bavil nepovinný předmět ŘÍZENÍ MOTOROVÝCH VOZIDEL. ŘP „B“ za 440 Kčs!

Další odpovědi
Rokio

Ekonomiku, dějepis a právo.

Ekonomika mě bavila, protože mám rád ekonomické vědy a zbožňuji investování. Dějepis mám rád díky tomu, že obsahuje neměnné informace a líbí se mi doba starověku a středověku. Právo je mi sympatické, poněvadž se hodí v praktickém životě.

jirka F

Krajinářství a Biologii,

annas

Chcete vědět – jaké předměty? Odpovím – na gymnáziu zpravidla všeobecně vzdělávací, na ekonomické škole pak odborné.

Pokud vás zajímají které , tedy konkrétní předměty, pak moje odpověď zní: český a tehdy i ruský jazyk.

Z odborných pak účetnictvíj, těsnopis a psaní na strojí.

Je rozdíl mezi zájmeny JAKÝ a KTERÝ – to málokdo rozlišuje. Tedy není z vaší otázky jasné,. když se ptáte „jaký“.

Mavis

Psychologii, jediný předmět, který mě opravdu zaujal. Řekla bych také, že záleží, jestli máte i dobrého učitele/ku.