TechLili

Jaký druh výučního listu by se hodil k maturitě z oboru analýza potravin?

Dávalo by smysl si třeba udělat výuční list z úplně jiného oboru, nebo by byl nejlepší výuční list např. cukráře?

Odpovědi
dubraro

Nejspíš nějaký z oboru potravinářství a stravování.

Rokio

Co třeba tohle: https://www.in­foabsolvent.cz/O­bory/ProfilAb­solventa/6651H022/­Prodavac-a-vyrobce-lahudek
zdroj: infoabsolvent.cz

mosoj

Jako kominík chceš dělat analýzu potravin?

autacek

Jo, není nad to udělat si školu, zjistit že je mi k ničemu a že umím prd, a přemýšlet o učňáku. A to se hned tak nevidí.

S maturitou mazej na vysokou.

TechLili

autacek: A kde jste se dozvěděl, že mi ta maturita bude k ničemu a nic nebudu umět? Jsem teprve v 1. ročníku a četla jsem si článek o tom, že není vůbec ke škodě si udělat výuční list navíc, tak jsem se chtěla poptat na názory ostatních…

quentos

autacek: ne každý s maturitou má na vysokou. Pokud si to tazatel o sobě dokáže přiznat, tím lépe.

Rokio

quentos: To je také můj případ.