bigbít

Jaký druh čaje(zelený, černý, žlutý, bílý, bylinkový) je tělu dlouhodobým pitím nejvíce prospěšný?

Samozřejmě, že trvalé pití čaje nemusí být zrovna nejzdravější, ale jen mě zajímá porovnání čajů z hlediska prospěchu tělu při dlouhodobém popíjení. Dík moc

Nejlepší odpověď
Terryle

Myslím, že by se měly střídat, asi jako všecko – každý má jiné účinky. V zeleném je údajně hodně antioxidantů, které brání poškozování a stárnutí buněk, podobně v bílém (prý je to taky jeden z důvodů, proč se Japonci dožívají tak vysokého věku) Bylinky účinkují různě podle druhu.

Další odpovědi
macek

Určitě souhlasím s Terryl.Není dobré pít nebo jíst jeden druh jídla.I když nám to chutná tak by se měly potraviny a pití měnit.

Michal

Bylinky a zelený.