Avatar uživatele
Pralinka1979

Jaký dárek koupit za promoci?

Moc prosím o radu. Jsem pozvána na promoci, ale vůbec netuším jaký mám koupit dárek ☹ Je to pro holčinu 25 let 🙂 Není na zlato, ani na bílé zlato ☹ A tak nevím. Na ceně až tak nezáleží. Samozřejmě dám kytici, ale chtěla bych něco osobního k tomu, je to blízká osoba.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, Marunka2 před 4752 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Posezení v pěkném prostředí a dobrým jídlem a pitím a dobře si poklábosit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Na www.sleviste.cz najdete spoustu velmi zajímavých slev, na kosmetiku, kadeřníka, masáže, netradiční večeři ale i slevy z jiných oborů, vřele doporučuji

Zdroj: www.sleviste.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Já bych taky byla pro nějaký zážitkový dárek – výběr je široký, vy určitě víte nejlépe, co slečnu baví a co by jí udělalo radost: masáž, jízda na konci, let balonem, nějaký ten adrenalin (zorbing, tandemový seskok,..), masáž, ochutnávka vín nebo čokolády, atd. Máte i možnost „zavřít se“ na jedno odpoledne do studia a nahrát si vlastní CD. Můžete se na den stát pilotem vrtulníku nebo porsche, lze si vyzkoušet jaké je to být např. uklízečkou :)

Dobrou volbou je i např. jednodenní zájezd do některé z blízkých metropolí, příp. prodloužený víkend v Paříži (záleží na vašich finančních možnostech).

A nebo mě ještě napadá adopce – buď adopce na dálku nějakého dítěte z chudých zemí..a nebo zvířete v zoo. V obou případech dostáváte certifikát, s dítětem si můžete dopisovat, u výběhu zvířete v ZOO zase visí cedulka s vašim jménem. Je to originální – a ještě uděláte dobrý skutek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Možná nějaký víkendový pobyt, thajské masáže, let balónem…
Doplňuji:
http://tipnada­rek.webnode.cz/

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka2

Já dostala k promocím krásný velký atlas a Lexikon zemí světa. Také nejsem na náhrdelníky. Ale já nechtěla od nikoho nic. Přesto knihy mne moc potěšily a jsou plné zajímavostí, hlavně ten Lexikon.
Jinak miluju termální nebo relaxační lázně, ale to je tak na tip spíš pro přítele než pro kamarádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Určitě tu kytici, hezkou, ale ne moc mohutnou – určitě jich dostane dost, tak ať je děvče unese.
Přání aby se jí v životě dařilo.
A potom takové ty běžné drobnosti – byt, dům, auto, jachtu, a k tomu něco drobného jako třeba konto v bance a nakonec takové vzácnosti jako kniha která bude zaměřena k jejím koníčkům či profesi, co tu už jiní píšou – zážitkovou akci pro ni s jejími kamarádkami a kamarády (domluvit se s jejich nejbližšími), maximálně pomoci při hledání práce (pomoci, ne nutit do toho co se nám líbí), výbavu do přírody pokud jezdí ven apod.
Myslím, že nejhezčí dárek je slib, že pokud bude potřebovat, tak jí pomůžeš v rámci svých možností a budeš se snažit, aby stále tě měla za blízkou osobu (ale ne zneužívanou jejími rozmary pokud nějaké má).
Osobně si myslím, že mít okolo sebe dobré lidi kteří se vzájemně tolerují, respektují a přiměřeně pomáhají a podporují se v realizaci pozitivních věcí je větší dar, než nějaký honosný dům s neomezeným kontem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pendolino

Zkuste zjistit co ma rada nebo co ji bavi a pak se poradit s rodinou co by si třeba přala a v teto chvili si to třeba nemuže dovolit a vy tu možnost mate a mužete ji to splnit.Určitě zajezd ,nějaky adrenalinovy zažitek nebo jen nějaka relaxace v podobě navštěvy masaže relaxace,kosme­tiky,manikury.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

koláž jejích fotek od narození až po promoci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No třeba v něakým hezkym klidnym místě si popovídat a nebo se třeba po parku projít no prostě něaky hezký věci…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koreg

Co třeba něco vybrat z této nabídky pěkných vynálezů https://www.fin­dpare.cz/nejlep­si-produkty

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kore7

Kdyby mi promoval brácha, tak jemu bych s prdele koupila nafukovací pannu https://www.e­roticsexshop.cz/ka­tegorie/erotic­ke-pomucky/nafukovaci-panny 🙂

před 2076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IvaP

Připadá mi to jako hodně netradiční, možná úlet, ale pokud se po škole chystá podnikat, dá se jí „koupit firma“ 🙂 a dokonce se slevou na ISIC ( ITIC a ALIVE)! No fakt, mrkněte na https://comefle­xoffice.cz/sluz­by/slevy-pro-studenty-isic – já to už chystám jako překvápko 🙂

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2710 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek