Katie13

Napadá vás nějaký hezký, velký, levný dárek pro muže, aby byl ve velké krabici a udělal hezky dojem u stromečku?

Napadá vás nějaký hezký, velký dárek pro muže, aby byl ve velké krabici a udělal hezky dojem u stromečku, aby po otevření nezklamal a zároveň nebyl moc drahý? :)

Odpovědi
Edison

Pro manžela? Kufr a v něm budík…

Pruzkumnik

Kastl piv?
Chlapovi to udělá radost, navíc kastl a prázdné lahváče vrátí, a bude mít na další lahváče, prostě ideální

yuko

Nevim, proc me ted napadl ruksak, pokud pan chodi rad do prirody a vsechny jeho kapsy vyplnit drobnymi darecky, necim, co ma rad. V jedne kapse treba nozik na houby, v druhe treba dobre pivo, v dalsi treba nejaka vstupenka na nejakou akci atd. Takovy batoh se da naplnit vsim, co mu udela radost. Podle jeho zajmu. To vite nejlepe sama.

Zdroj: http://www.de­cathlon.cz/ba­toh-nh500-10-l-modry-id_8383593.html

nyjono

Aby nezklamal koho? Dědu nebo bráchu? Sportovce nebo pecivála? Toho kdo rád studuje nebo hraje courá po internetu a mele nesmysly na FB?

Můžeš zabalit menší dárek do několika krabic.

Brblal

Podle mě je nejlepší obálka s penězi, je to jistota, že to obdarovaný využije na co bude potřebovat on sám.

Mc Merkurion

… napadá, ale ne pod stromeček …

Michálek1245

Dobrý den, podle mě jsou fajn varianta, která vypadá luxusně a moc nestojí pánské dárkové sady. Samozřejmě chci jen říct, že je hodně relativní to, co je pro vás „moc to nestojí“ a „je to velké“. Jako někomu udělá radost i ten kastl piv, jak to někdo říkal. 🙂 A ten fakt moc nestojí.

Honzyn14

Já jsem třeba kupoval letos všechny dárky prostřednictvím inzertního serveru https://www.bi­ginzerce.cz/ – nemám totiž teď moc peněz na rozhazování, protože jsem nemohl moc chodit do práce (gastro), a tak jsem si našel moc pěkné dárky v dobrém stavu za slušné ceny 😉