natybubu

jaký bylo vysvědčení??

Nejlepší odpověď
anonym

propadám

Doplňuji:
Jsem poslední vysvědčení obdržela spolu s výučním listem před třinácti lety. Známky na něm si již nepamatuji, protože jsem si žádné vysvědčení a dokonce ani zmíněný výuční list neponechala.

Další odpovědi
salsa verde

pár dvojek

Doplňuji:
pravda, to poslední – maturitní- je sice z roku 1996, ale pořád si pamatuju jaké bylo… 🙂

Anka1597

pár dvojek

Doplňuji:
Abych to upřesnila, tak dvojky byly 2 + k tomu jedna 3… 🙂

Kohut57

nějaký trojky nebo trojka

Doplňuji:
Je to ale hrozná práce, vždy jich při psaní dost zkazím,tak mi s tím pomáhá manželka. Já jí za odměnu jedno hezké napíši.

Krčálek

trojky, čtyřky a dvojky