Lgee

Jaký byl váš největší životní omyl?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si přečíst odpovědi na podobnou otázku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-byla-vase-nejvetsi-chyba-v-zivote

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=chyby%20v%20%C5­%BEivot%C4%9B

Určitě se každý v životě dopustil chyb, dnes se nazývají zkušenostmi, které později ukázaly, kudy cesta nevede. Bohužel, někteří se z chyb nepoučili a opakují je.

Také jsem udělala chyby, je to minulost, nejde ji změnit, mělo to tak být, tak stálo v osudu atd. Život je vlastně jakýsi sen, uskutečňuje naše představy, nevíme, co uděláme dnes nebo zítra

Kdybych vykonala něco jinak, netuším, co by se změnilo, kdyby jsou chyby …" Kdyby prase mělo křídla, křídla jako pták, vyletěl bych na praseti někam do oblak.."

Kam nás vede život? Tam, kam jdeme, kterou cestu kráčíme… Ne vždy jde o cestu vítěznou. Ze země nevede ke hvězdách vyšlapaná cesta…

Občas jde o naši prohru, která se týká nás, našeho života. Je nutné na ni zapomenout, i když jizva zůstane a někdy se hojí dlouho …

Dá se říct, že téměř každý z nás má svou 13. komnatu, kterou otevře jen těm nejbližším, někdy si tajemství vezme s sebou do hrobu …
-
Jak zpívá Jiří Korn …

„Jednou je líp, jednou je hůř,
život Tě nejednou povznes i skříp.
Jednou jsi nic, jednou jsi král,
zbývá jen jediné – táhnout to dál.“…

Další odpovědi
da ny

„Životní omyl“ .?… těžká věc, ale …
… asi žádný, jen chyby, mnoho chyb a ty jsem dělala přece hlavně já sama. Především svým rozhodnutím. Za některé chyby přijde i životní pohlavek
Uděkám čáru, často se z chyby poučím a jdu dál ;D
Bez výčitek a pocitu křivdy nebo viny, to přináší jen zdravotní problémy (a já dostala pořádnou facku, ale také novou šanci!).