Lgee

Jaký byl váš nejdražší zájezd?

Kolik stál vás nejdražší zájezde ?

Odpovědi
dudu

Zájezd za památkami Egypta a plavba po Nilu ve dvou – cca 60 tis., korun.

Emefej

V Chile jsem přišel o část fotografické výbavy v ceně ± 100 000.

quentos

Pěkný.

Drap

Co je zájezde?

Justin1

Na to už si těžko vzpomenu. Naposled jsem byl na zájezdu před 20 roky v Londýně. Raději jezdím na dovolené bez cestovek.

Rokio

Několikadenní pobyt v Kolíně v apartmánu, při kterém jsme za úplatu využívali to, co Kolín nabízí (např. cukrárna, trhy, supermarket, soutěž atd.).